Sākumlapa Pakalpojumi Mūsu darbi Tehniskais aprīkojums Noderīga informācija Par mums Kontakti
Kontakti
TEHNOLOĢIJA MULTIROOM

Multiroom — tā ir tehnoloģija, kas ļauj pārraidīt skaņas un videosignālus no jebkāda avotu skaita uz jebkuru vietu mājā. Multiroom sistēma jūsu mājā var kļūt par neizsīkstošu jūsu un jūsu ģimenes izklaides avotu.
Piedāvājam integrēt Multiroom jūsu Intelektuālās mājas sistēmā — tas kļūs par cienīgu fināla akordu jūsu mājokļa pārvēršanā nākotnes mājoklī.
Multiroom savā atmiņā ierakstīs jūsu iemīļotākās filmas un audioierakstus, ko vēlāk jebkurā brīdī varēsiet noskatīties vai noklausīties. Viena no Multiroom funkcijām ir katras mājā esošas audio un video iekārtas iestatījumu iegaumēšana. Multiroom sistēmai ir pieejamas elastīgas iestatīšanas iespējas. Piemēram, mūzikas atskaņošanu varat ieprogrammēt noteiktā laikā un noteiktā mājas vietā.
Iedomājieties, ka filmas skatīšanās laikā jums jādodas uz virtuvi gatavot pusdienas. Filmas skatīšanās nav obligāti jāpārtrauc. Pateicoties Multiroom sistēmai, varat turpināt skatīties filmu jebkurā citā mājās esoša televizora ekrānā. Atliek vien nospiest atbilstošo vadības paneļa vai pults pogu.Turklāt Multiroom var izmantot arī kā domofonu vai video domofonu. Domofona skaņas signālu sistēma atskaņo skaļruņos, bet videosignālu — tieši televizora ekrānā. Intelektuālā māja — tas ir tādu sistēmu komplekss, kuras ir savstarpēji pilnībā saistītas, tādēļ Multiroom spēs brīdināt arī par inženiersistēmu darbības kļūmēm (piemēram, par gāzes vai ūdens noplūdi) vai kļūt par mazuļa „radioaukli”.
Multiroom sistēmas aprīkojums pastāvīgi kļūst arvien labāks un pilnīgāks. Atbilstoši jūsu vajadzībām varam uzstādīt gan visvienkāršāko šīs sistēmas variantu (iespēja viena avota audiosignālu atskaņot vairākās jūsu mājas vietās), gan arī samērā sarežģītu variantu, kas paredzēts vairākkārtējai video un skaņas signālu atskaņošanai no vairākiem avotiem (DVD atskaņotājs, kompaktdisku atskaņotājs, dators, uztvērējs utt.).
Intelektuālā māja ļauj Multiroom sistēmu izmantot ne tikai telpās, bet arī visā piemājas teritorijā. Ar Multiroom palīdzību iespējams iestatīt un regulēt klimata vadības sistēmu, apgaismojuma vadības sistēmu un vēl daudz ko citu.
Multiroom komplektācijā ir iekļauts mēdiju serveris, kas ļauj uzglabāt milzīgu spēļu, mūzikas, filmu, fotoattēlu un citu failu daudzumu. Jūs varēsiet aizmirst par DVD un kompaktdisku kaudzēm. Visa jums nepieciešamā informācija tiks glabāta mēdiju failu bibliotēkā, kurā pieejama ērta meklēšanas sistēma.
Multiroom sistēmas piedāvātās iespējas

  • Audio un video signālu pārraide no viena vai vairākiem avotiem (uztvērējs, kompaktdisku atskaņotājs, videomagnetofons, DVD atskaņotājs utt.) uz jebkuru mājas istabu.
  • Iespēja atskaņot vienādu fona mūziku visā mājā.
  • Sistēmas vadība ar pārnēsājamiem vai sienas paneļiem vai pultīm.
  • Funkcija, kas ļauj monitorā vai televizora ekrānā parādīt video domofona vai novērošanas kameru attēlus.
  • Funkcija, kas ļauj klausīties mūziku iepriekš šim nolūkam nepiemērotās vietās (piemēram, vannasistabā, virtuvē, koridorā vai ārpus mājas).
  •  Slēptas akustiskās sistēmas, t.i., skaļruņu, kas iebūvēti telpas griestos vai sienās vai maskēti ar jebkādiem iespējamiem interjera priekšmetiem (piemēram, rotaļlieta, ziedu vāze vai dārza akmens), uzstādīšana. Šāda akustiskā sistēma būs absolūti nemanāma, turklāt skanēšanas kvalitāte būs ļoti augsta. Bez tam šādiem skaļruņiem nekaitē ne ūdens, ne temperatūras svārstības.
  • Intercom funkcijas iestatīšana, kas ļaus sazināties ar visiem mājā un piemājas teritorijā esošajiem cilvēkiem.
  • Filmas vai mūzikas skaņas samazināšana telefona zvana vai domofona (video domofona) izsaukuma laikā.
  •  Iespēja telefona sarunu pārslēgt uz akustisko sistēmu.

Multiroom sistēma noderēs ne tikai dzīvojamām ēkām un dzīvokļiem, bet arī birojiem (darba optimizācijai), bāriem, restorāniem, fitnesa centriem utt.
Lai nodrošinātu kvalitatīvu Multiroom darbību, ir profesionāli jāprojektē sistēmas darbība. Mūsu uzņēmuma speciālisti no lielā piedāvājuma klāsta palīdzēs atrast tieši jums piemērotu sistēmu. Mūsu zinošie darbinieki piemeklēs nepieciešamo aparatūru, kas būs maksimāli atbilstoša katrai telpai un veiks montāžas un palaišanas darbus.