Sākumlapa Pakalpojumi Mūsu darbi Tehniskais aprīkojums Noderīga informācija Par mums Kontakti
Kontakti
INŽENIERTĪKLU UN ĒKU VADĪBAS SISTĒMU PROJEKTĒŠANA (BMS)

BMS sistēmu inženiertīklu projektēšana ir nepieciešama ne tikai būvējot ēkas, bet arī veicot ēku rekonstrukciju. No nulles izveidota vai modernizēta sistēma savus uzdevumus pildīs tikai tad, ja tās projektēšanu būs veikuši pieredzējuši speciālisti, kā arī tad, ja tiks ievēroti spēkā esošie normatīvi. Mūsu speciālistiem ir milzīga pieredze visu veidu kabeļu un bezvadu inženiersistēmu projektēšanā. Speciālistiem ir visas nepieciešamās atļaujas un sertifikāti, kas reģistrēti Būvniecības valsts kontroles birojā. Visiem mūsu projektētājiem saskaņā ar likumu ir derīgas profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises, kas pasūtītājam ļauj neuztraukties par iespējamiem finanšu tēriņiem, kas varētu būt saistīti ar projektēšanas kļūdām. 

ĒKU VADĪBAS SISTĒMU PROJEKTĒŠANA (BMS)
Dzīvojamo ēku un biroja ēku inženiertehnisko resursu vadības sistēmas. Vienota visu inženiertehnisku sistēmu vadība. Dzesēšanas, apkures, ventilācijas, ūdensapgādes sistēmas. Elektrobarošanas un apgaismojuma sistēmas. Drošības sistēmas (videonovērošana, apsardzes un ugunsdrošības signalizācija, piekļuves kontrole) un citas sistēmas.
SAKARU SISTĒMU PROJEKTĒŠANA
 Televīzijas sistēmas (satelītu TV, virszemes ciparu TV), tālruņu tīkli (fiksētā telefonija, iekšējie telefona sakari), datortīkli (internets, lokālie LAN tīkli, bezvadu WiFi tīkli).
VIDEONOVĒROŠANAS UN SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMU PROJEKTĒŠANA
Digitālās un analogās videonovērošanas sistēmas. Iespēja video aplūkot tiešsaistē ar interneta starpniecību. Apsardzes signalizācijas sistēmas.
UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJAS PROJEKTĒŠANA
 Dažādas ugunsdrošības signalizācijas sistēmas (bez adresēm, adrešu, adrešu-analogās sistēmas), kā arī kombinētās sistēmas (integrētas ar apsardzes sistēmu).
ELEKTROTĪKLU PROJEKTĒŠANA

Iekšējie un ārējie elektrotīkli. Apgaismojuma projektēšana un aprēķini.